Районний військово-спортивний патріотиний табір “Доброволець 2019” завершився!

Час дякувати!😍🇺🇦💛💙
Дякую всім добровольцям, які цього року приїхали на табір випробувати себе! Для мене ви найкращі з найкращих!
Дякую нашим незамінним інсторукторам (Черкаська обласна організація УНСО та Національний Альянс – ЧеркасиОлександр Карабін Лесь Данилевський Олег Хоменко Natalka Berdes Вера Юрченко Ivan Rymar Roman Bytiak Vladislav Lukashov Олександр Вовченко Юля Банах Ромек Надточій Роман Сліпокоєнко за навчання, виховання і розвиток молодого покоління, за небайдужість, за відданість своїй справі і просто за те, що ви є!
Дякую керівництву Черкаського району – заступнику голови Черкаської РДА Петр Коренюк, депутатському корпусу Черкаcької районної ради (Alex Sobko Sergey Stepanyuk), керівникам структурних підрозділів Черкаської РДА Сергій Бовт Людмила Григорчук за Вашу постійну підтримку та допомогу у організації “Добровольця”.
Дякую за допомогу головам сільських рад району (Сергій Кукушкін Bogdan Shkarbuta Василий Супрун) та головам ОТГ (Юлія Дубовик Олег Гриценко), директорам шкіл, учителям, які прикладають величезних зусиль для виховання своїх учнів (Юлія Мавренкова Marina Lazarenko)!
Дякую спонсорам та меценатам, які завжди допомогають!

Ми це зробили!💛💙🇺🇦👍

71343531_2415409801910862_8261260093664788480_n