Шановні підприємці та керівники організацій

Шановні  підприємці та  керівники організацій, що здійснюють діяльність на території Думанецької сільської ради!

Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі.  Зокрема, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених законом  «Про захист населення  від  інфекційних хвороб»,  а  також  рішень  органів місцевого самоврядування з питань  боротьби  з інфекційними захворюваннями тягне за  собою накладення штрафу на  громадян у  сумі  від  однієї до двох тисяч неоподатковуваних  мінімумів  доходів    громадян (від 17 тис. до 34 тис. грн), на посадових осіб – у розмірі від двохдо десяти тисяч НМДГ (від 34 тис. до 170 тис. грн).

Прошу  Вас з відповідальністю поставитись до карантинних заходів.

З повагою,
секретар Думанецької сільської ради                                    Валентина Сіренко