Свято «День знань»

день знань 058          image
Новий навчальний рік традиційно починається зі свята День знань. Зворушливо й урочисто уся школа зустрічає нових учнів – першокласників і з першим дзвінком передає їм свою віру і надію у збереження світлих традицій школи.

Батьки або учні 11 класу урочисто виводять нових учнів на першу в їхньому житті лінійку. Першокласників вітають казкові герої, які знайомлять їх з правилами для учнів. Свято насичене піснями, танцями та привітаннями.

За традицією на День знань до школи приходять представники громади, партнери школи та спонсори. Одним з постійних гостей свята є сільський голова нашого села . Всі вони вітають учнів та вчителів з початком навчального року і дарують подарунки.

Наприкінці урочистої лінійки лунає перший дзвінок, який запрошує учнів у світлі відремонтовані класи.