ОГОЛОШЕННЯ
1. Найменування організатора громадського обговорення – Леськівська сільська рада.
2. Мета: врахування думки жителів Думанецького старостинського округу Леськівської сільської ради щодо припинення Думанецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (код ЄДРПОУ 24354926) шляхом реорганізації (приєднання) до Чорнявського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (код ЄДРПОУ 24354903).

Місце проведення: вул. Благовісна, 103А, с. Думанці, Черкаський район, Черкаська область. приміщення Думанецького закладу загальної середньої освіти з дотриманням протиепідемічних заходів.

Час проведення громадського обговорення з громадськістю Думанецького старостинського округу 25.05.2021 р. о 14-00.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) – вул. Центральна, 53, с. Леськи Черкаська обл. Черкаський р-н. 19640, тел. (0472) 34-32-42, ел. адреса 33456597@ukr.net.